جستجو

فروشنده شوید

 

اینجا سنتوکالاست، ویترینی از بهترین‌ها

 

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

 

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار آنلاین موفق هستید همین حالا وقتشه که وارد خانواده‌ی بزرگ مارکت پلیس سنتوکالا شوید. شما برای خودتان کار می‌کنید و سنتوکالا به راه‌اندزی کسب‌و‌کار آنلاین شما رونق می‌بخشد.

 

 

  • اگر کالایی برای فروش دارید، اگر تولید کننده یا واردکننده هستید، اگر محصولی خانگی درست می‌کنید همین حالا وارد خانواده‌ی بزرگ مارکت پلیس سنتوکالا شوید.

فقط چند کلیک تا افتتاح شعبه‌ی آنلاین کسب‌و‌کارتان فاصله دارید. شما به عنوان فروشنده حقیقی یا حقوقی می‌توانید همه‌ی کالاهایتان را در فروشگاه اینترنتی سنتوکالا به‌فروش برسانید.

 

سخنی با تامین کنندگان

 

تامین کنندگان گرامی ، کسب و کارها به سرعت تحت تاثیر دنیای دیجیتال قرار گرفته اند . امروزه صاحبان کسب و کار با بهره گیری مناسب از فناوری اطلاعات ، می توانند از منابع آن بهره گرفته و نه تنها از ضررهای ناشی از این تغییرات و شرایط سخت بکاهند بلکه بتوانند با استفاده از این امکانات به توسعه کسب  و کار خود بپردازند.

 

سنتوکالا امکانات گسترده ی سخت افزاری ، نرم افزاری ، اطلاع رسانی، لستیک و تبلیغات برای معرفی شما و افزایش سهم فروش کالا هایتان را در بستر دیجیتال مهیا کرده است. سنتوکالا زیر ساخت لازم برای فروش به مصرف کنندگان نهایی (b2c)  و مبادله کالا بین کسب و کارها (b2b) را نیز فراهم آورده است. سنتوکالا مشتاق همکاری با افراد، شرکت ها و سازمان ها می باشد

 

سنتوکالا با یک ارتباط منصفانه ، مطمئن و پایدار با تامین کنندگان اعتقاد دارد و به همین منظور سهم سنتوکالا سهم سنتوکالا در این رابطه با حداقل ممکن تعیین شده است. علاوه بر رعایت قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی ، تسویه حساب ها در لحظه انجام خواهد شد. در سنتوکالا فروش کالا در هر زمینه ای توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی امکان پذیر است.