جستجو

سنتوکلاب

ثبت نام کنید تا امتیاز بگیرید   
  با هر خرید امتیاز خواهید داشت 

به ازای 100 امتیاز در قرعه کشی سنتوکلاب خواهید بود

 

درباره باشگاه مشتریان سنتوکالا یا سنتو کلاب

تداوم لذت خرید برای مشتریان همیشگی سنتو‌کالا از اهداف اصلی باشگاه مشتریان سنتوکالا (سنتو کلاب) است، سنتوکلاب (sentoclub) فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه‌های متفاوت و هیجان‌انگیز است.

اگر عضو سنتوکلاب شوید، می‌توانید با انجام هر خرید، ثبت نظر در مورد کالای خریداری شده یا دعوت از دوستان، امتیاز جمع کنید و از جوایز موجود در سنتو‌کلاب بهره‌مند شوید. با خرج امتیازهای خود می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید و از جوایز ویژه سنتو کلاب لذت ببرید.

 

کدهای تخفیف در سنتو کلاب را ازدست ندهید!

در صفحه ی جوایز سنتو کلاب با ارائه ی کدهای تخفیف سنتو کالا و بسیاری برندهای نام آشنا همراه شما هستیم تا با تخفیف های ویژه از خرید اقلام کالایی و دریافت خدمات متنوع لذت بیشتری ببرید.

 

کالاهای هدیه در سنتو کلاب

در این قسمت طیف متنوعی از اقلام کالایی با تخفیف های ویژه برای شما گردآوری شده است و در بازه های زمانی کوتاه به روز رسانی می شود. با مراجعه به صفحه جوایز در سنتو کلاب می توانید اقلام کالایی مدنظرتان را با تخفیف های شگفت انگیز و یا حتی با 100 درصد تخفیف و بصورت کاملا رایگان تهیه کنید.

 

قرعه کشی فصلی سنتو کلاب

در پایان هر فصل سال، یک قرعه کشی بزرگ با جوایزی هیجان انگیز در سنتو کلاب برگزار می شود که برای شرکت در این قرعه کشی کافیست 10 امتیاز خرج کنید تا یک بلیت قرعه کشی دریافت کنید و نیز می توانید با خرید بلیت های بیشتر شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. جوایز کسب شده توسط شما در صفحه تاریخچه امتیازات در سنتو کلاب قابل مشاهده است.

 

چگونه در سنتو کلاب امتیاز جمع آوری کنم؟

بعد از اینکه برای اولین بار وارد حساب کاربری خود در سنتو کلاب شدید، می توانید با یکی از روش های زیر امتیاز کسب کنید:

  •  به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید خود، یک امتیاز در سنتو کلاب دریافت ‌کنید. امتیاز خرید 7 روز پس از اینکه مرسوله خود را دریافت کردید، منظور خواهد شد. سقف امتیاز در هر بار خرید ۱۵۰ امتیاز سنتو کلاب است.

  •  می توانید با ثبت نظر به ازای هر نظر تایید شده برای کالاهای خریداری شده از سنتو‌کالا، ۵ امتیاز سنتو کلاب دریافت ‌کنید. برای نوشتن نظر در خصوص کالاهای خریداری شده تان کافیست به پروفایل خود در سنتو کالا به قسمت "همه سفارش ها" مراجعه و در آنجا با کلیک بر روی پیکانه"جزئیات نسبت به "ثبت نظر" خود اقدام نمایید. سقف امتیاز ثبت نظر در هر سال 240 امتیاز سنتو کلاب است.

  •  معرفی دوستان یکی دیگر از روش های جمع آوری امتیاز در سنتو کلاب محسوب می شود. با دعوت از دوستان خود به سنتو کالا، 7 روز بعد از اولین خرید موفق آنها، 20 امتیاز در سنتو کلاب دریافت می کنید، سقف امتیاز دریافتی سنتو کلاب از این طریق، در هر سال 300 امتیاز است. امتیازات کسب شده و خرج شده توسط شما و نیز کدهای تخفیف دریافتی شما در صفحه تاریخچه امتیازات در سنتو کلاب قابل مشاهده است.